Kariéra

Hledáme optika /optometristku do našeho týmu

Jste dynamický a cílevědomý jedinec, který umí podpořit tým? Jestli ano, hodíte se k nám!

OČNÍ OPTIK /OPTOMETRISTKA (Praha)

Náplň práce:

  • Poskytování prvotřídního zákaznického servisu zákazníkům oční optiky
  • Testování ostrosti zraku zákazníka a doporučení vhodné korekční pomůcky
  • Stanovení refrakčních hodnot pro vyhotovení dioptrických brýlí, kontaktních čoček a odborného poradenství, jak používat korekční pomůcku a pečovat o zrak
  • Poskytnutí poradenství zákazníkovi při výběru dioptrické obruby a typu brýlových čoček
  • Poskytnutí doporučení pro zvýšení prodeje dioptrických brýlí, kontaktních čoček, doplňkového zboží a ostatních výrobků v nabídce oční optiky.
  • Profesionální přístup v průběhu návštěvy zákazníka a zjišťování jeho potřeb, uplatnění zásad aktivního prodeje
  • Zodpovědné používání přístrojového vybavení
  • Dodržování pravidel hygieny a bezpečnosti v oddělení optiky
  • Administrativní práce spojené s chodem optiky
  • Péče o prodejnu

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru
  • Zápal do práce
  • Kultivované vystupování a profesionální přístup k zákazníkům
  • Komunikativnost a flexibilita
  • Smysl pro zodpovědnost
  • Kolegialita
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • Osobní přístup v rodinné firmě
  • Samostatnost
  • Vzdělávání v oboru, v prodejních dovednostech a estetice
  • Zajímavé finanční ohodnocení doplněné firemními benefity
  • Nákup firemních produktů se slevou
  • Možnost profesního růst

Očekávaný nástup:                    ihned dle dohody
Typ pracovního poměru:           práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:        na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:              pracovní smlouva

V případě vážného zájmu zašlete svůj životopis s průvodním dopisem na adresu info@horusoptik.cz

Předem děkujeme a těšíme se na setkání.