Modré světlo? Chraňte oči v brýlích bez dioptrií.

  • Skla bez dioptrií Blue blocker a 25% sleva na obruby.

 

Skla Blue blocker proti škodlivému modrému světlu včetně akce -25 % na brýlové obruby.

Žijeme v době digitálních zařízení, která nás baví i usnadňují práci, ale také vyzařují škodlivé modré světlo a my tím zatěžujeme zrak. Nositelé dioptrických skel jsou většinou chráněni speciálními vrstvami ve svých dioptrických brýlích. U nenositelů dioptrií je to však složitější. V Horus Optik ale myslíme i na ně.

Vytipovali jsme pro vás kvalitní skla, která pomohou chránit váš zrak právě proti modrému světlu a navíc získáte 25% slevu na obruby, které si u nás vyberete.

BLUE BLOCKER BEZ DIOPTRIÍ A SLEVA 25 % NA OBRUBY!

 Chceme, abyste při každé příležitosti vypadali dobře a touto zvýhodněnou nabídkou měli možnost si poříditi nějaké ty kreativnější a třeba dražší brýle.

Neváhejte a přijďte si vybrat brýle pro sebe či pro svou ratolest. Vždyť zrak máme pouze jeden!

Co je modré světlo a čím je škodlivé pro naše oči? 

Modré světlo je běžnou součástí světla. Je součástí denního světla, slunečního záření a také světla z počítačů, tabletů, televize, telefonů, které prodlužují čas, kdy se do našich očí dostává nejaktivnější světlo modré vlnové délky.
Část modrého světla je užitečná pro náš život, ale nadmíra tohoto světla může být příčinou postupného poškozování zraku a urychluje stárnutí očí. To vede k výskytu zákalů a poškození buněk sítnice, k tzv. degeneraci sítnic.

Kde se vyskytuje modré světlo?

V současnosti na naše oči působí modré světlo v zásadě celý den skrze slunce, mobily, počítače, televizní obrazovku…všechna digitální zařízení.

Jaká je prevence ochrany očí před modrým světlem?

Jednoduchým řešením jsou brýlová skla s technologií proti modrému světlu, která viditelně odráží škodlivé modrofialové světlo od vašich brýlových čoček a pomáhají tím chránit váš zrak. K tomuto patří i dostatečně dlouhý spánek ve tmě, kdy naše oči regenerují.

Brýle jsou zdravotnickým prostředkem určeným pro korekci zraku.

Naše prodejny mají otevřeno PO - PÁ, kromě svátků

HORUS OPTIK - Praha 7, Komunardů 10 HORUS OPTIK - Praha 2, Bělehradská 128 HORUS OPTIK - Praha 10, Ohmova 271 HORUS OPTIK - Praha 4, Hviezdoslavova 519/10a