nástup možný ihned?

Náš tým je otevřen novým kolegyním a kolegům…

Hledáš novou pracovní příležitost?

V prostředí optiky můžeš doslova ovlivňovat lidské vidění!

Náš zákazník nám při nákupu brýlí dává velkou důvěru a my ji nesmíme zklamat, na tom stojí úspěch naší firmy. Proto je potřeba, aby ses naučil/a spoustě nových věcí. Připrav se na zajímavé, avšak nelehké období, plné nových vědomostí z oblasti obchodní komunikace, estetiky brýlí, oční optiky a pracovních postupů naší společnosti. Ale neboj se! Naše firemní kultura se vyznačuje tím, že se z případných chyb učíme všichni dohromady.

Po zvládnutí celkového zaučení se můžeš těšit na samostatnou a kreativní práci. Spokojenost a nadšení zákazníka bude záviset na odvedené práci celé firmy, tedy i Tvojí.

Za čím si stojíme

Jsme malá rodinná firma, která má hodně nápadů a chce je v nejbližší době realizovat. Ve světě oční optiky jsme již 30 let. Nejsme však dinosaury, ale vítáme technologický pokrok. Věříme, že obchod je hybnou silou vývoje člověka. 

Tvůj vklad

Středoškolské či vysokoškolské vzdělání v oboru optik či optometrista, nebo 3letá prokazatelná praxe optika získaná do roku 2014. Ostatní je aktivita, píle, vůle…

Uvítáme i absolventa!

Tvoje odměna

V souladu s naší filozofií Ti poskytneme veškerou podporu a zaškolení, profesní vzdělávání a prostor pro dlouhodobé zlepšování a růst.

Mzdové ohodnocení je rozděleno na pevnou a pohyblivou složku, která je přímo úměrná obchodním výsledkům daného měsíce. Vše bude záležet jen na Tvé aktivitě. Konkrétní výše Tvé mzdy je součástí osobního pohovoru.

Benefitem jsou další finanční poukázky za cílený prodej a zvýhodněný nákup pro Tebe i Tvé rodinné příslušníky.

Každý odpracovaný den ti přispějeme na stravu.

Co je třeba udělat?

Pokud Tě naše firma a výzva zaujaly, neváhej a oslov nás. Náš kolektiv se na Tebe již těší!

Spolu se životopisem napiš krátkou zprávu o tom, jaké chování obchodníka jsi ve svém životě kdy ocenil/a? Co Tě na takovém zážitku zaujalo? Kde to bylo?

Obojí pošli na chcidohorusu@gmail.com