Autorefraktometr

autorefraktometrVyšetření na tomto zařízení není náročné – klient drží hlavu (díky opěrkám přístroje pro bradu a čelo) v jedné poloze a svůj pohled zaměří na obrázek v přístroji. Jako obrázek se většinou zobrazují hory nebo horkovzdušný balón. Během vyšetření přístroj změří mohutnost optického systému oka a další údaje, které pak vyhodnotí. Toto měření je nezávislé na člověku, jedná se o tzv. objektivní refrakci, kdy hodnoty dioptrií určí pouze přístroj. Proto následuje dokorigování subjektivními metodami, použitím speciální zkušební obruby, ve které postupně měníme brýlová skla.

Foropter

foropterJedná se o moderní přístroj určený k pohodlnému měření refrakčních očních vad. Jeho výhodou je rychlá výměna zkušebních skel během vyšetření a možnost okamžitého návratu k předchozím hodnotám, navíc je možné vyšetřovat každé oko zvlášť a k dispozici jsou podrobnější stupnice než u jiných měření.

 

EyeCode – 3D přizpůsobení

Eye code měřeníTechnologie EyeCode, která je k dispozici pro progresivní i jednoohniskové brýlové čočky, je unikátní systém pro prostorovou diagnostiku zraku, který se používá pro přizpůsobení Vašich brýlových čoček. Díky individuálnímu přizpůsobení získáte novou kvalitu vašeho vidění. Žádejte brýlové čočky vyrobené přesně Vám na míru.

 

 

OBJEDNEJTE SE ZDE