Nástup možný ihned!

Náš tým je otevřen novým kolegyním a kolegům…

Hledáš novou pracovní příležitost?

V prostředí optiky můžeš doslova ovlivňovat lidské vidění!

Náš zákazník nám při nákupu brýlí dává velkou důvěru a my ji nesmíme zklamat, na tom stojí úspěch celé naší firmy. Proto je potřeba, aby ses naučil/a spoustě zajímavých věcí Připrav se na období plné nových vědomostí z oblasti obchodní komunikace, estetiky brýlí, oční optiky a pracovních postupů naší společnosti. Ale neboj se! Naše firemní kultura se vyznačuje tím, že se z případných chyb učíme všichni dohromady.

Po zvládnutí celkového zaučení se můžeš těšit na samostatnou a kreativní práci. Spokojenost a nadšení zákazníka bude záviset na odvedené práci firmy, tedy i Tvojí.

Jaké pozice jsou otevřené

Asistent/ka očního optika
– administrativně-obchodní pozice bez odborného vzdělání

Oční optik
– odborné SŠ vzdělání oční optik

Optometrista
– VŠ vzdělání optometrie

Za čím si stojíme

Jsme malá rodinná firma, která má hodně nápadů a chce je realizovat. Ve světě oční optiky jsme již 30 let, nejsme však dinosaury, ale vítáme technologický pokrok. Po celou dobu naší existence se nám daří vytvářet stabilní prostředí pro všechny naše zaměstnance bez ohledu na krizová období.

Tvůj vklad

Uvedené vzdělání. u pozic Ostatní je na zaškolení, zájmu a aktivitě..

Uvítáme i absolventa!

Umíme nabídnout zkrácené pracovní úvazky, avšak práci potřebujeme buďto v rámci celého dne či v odpoledních hodinách. (Pro příklad vhodné modely spolupráce: práce 3 celé dny v týdnu a 2 dny volno; práce 14-18 hod každý den a do 14 hoin volno, apod.)

Tvoje odměna

V souladu s naší filozofií Ti poskytneme veškerou podporu a zaškolení, profesní vzdělávání a prostor pro dlouhodobé zlepšování a růst.

Výsledky a samostatnost jsou u nás vysoce ceněny, výše než standardně v oboru očních optik.

Mzdové ohodnocení je rozděleno na pevnou a pohyblivou složku, která je přímo úměrná obchodním výsledkům daného měsíce. Vše bude záležet jen na Tvé aktivitě. Konkrétní výše Tvé mzdy je součástí osobního pohovoru.

Benefitem jsou další finanční poukázky za cílený prodej a zvýhodněný nákup pro Tebe i Tvé rodinné příslušníky.

Každý odpracovaný den ti přispějeme na stravu.

Co je třeba udělat?

Pokud Tě naše firma zaujala, neváhej a oslov nás. Náš kolektiv se na Tebe již těší!

Svůj životopis pošli na chcidohorusu@gmail.com