Cílem optiky Horus Optik je jít s dobou… Nabízíme našim zákazníkům to nejnovější z oblasti optiky, designu brýlových obrub a kontaktních čoček. Neustálé vzdělávání našich optiků a optometristů je proto naprostou samozřejmostí.

Zakládáme si na prvotřídní kvalitě, pestrosti a originalitě. Prodáváme kvalitní designové brýle i brýle v ekonomické kategorii. Naší specialitou jsou vrtané brýle, především na českém trhu zcela jedinečný produkt MINIMA. Poskytujeme služby v oblasti refrakce, aplikace kontaktních čoček, provádíme drobné opravy brýlí, apod.

V našich optikách jsme připraveni změřit Váš zrak, poradit s výběrem nejvhodnějších obrub a brýlových čoček. Garance návyku, kvalita brýlových čoček a pozáruční servis brýlových obrub je nedílnou součástí našich služeb.

Spolu s partnery Vám nabízíme i nadstandardní služby v podobě akčních nabídek a slev. Máme výhodný program pro seniory a juniory. Naším cílem je, kromě nabídky služeb oční optiky, i komplexní péče o zákazníka, včetně poradenství v osobní image.

Další informace:


ESF-loga (CB)

V termínu od 1. 6. 2014 do 31. 5. 2015 využíváme dotačního programu „Zkušenosti pro Prahu“ na vytvoření pracovního místa pro jednoho zaměstnance. Vynaložené prostředky činí 180 000 Kč.


HORUS OPTIK s.r.o.

Sídlo: Ohmova 271, Praha 10, 109 00
Telefon: 777 250 087
E-mail: info@horusoptik.cz

IČ: 272 21 407
Zapsána dne 29. 3. 2005 v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 105521.

Napište nám

Jsme firma, která přijímá pochvaly i kritiky, jen díky nim se zlepšujeme, zkvalitňujeme naše služby a zákazníci od nás mohou odcházet vždy spokojeni.