ChuchleDostihový den v Chuchli

Těchto dostihových dnů se na veřejných tribunách účastní na 4 000 tisíce hostů. V rozšířených prostorách zrenovované V.I.P. tribuny ve čtvrtém patře je pak uspořádáno společenské setkání pro 300 V.I.P. hostů – zástupců významných českých a dalších zahraničních společností, a majitelů firem z celé republiky.

 

Helas Ladies ClubHelas Ladies Club

V klubu se propojují ženy, které mají aktivní přístup k životu a hledají inspiraci, nové zážitky a přátelství. Chtějí získat nové zkušenosti, najít kontakty nebo potřebují podpořit svůj byznys. Především ale mají chuť poznat nové věci, a pak je jedno, jestli jejich věk začíná dvojkou či sedmičkou.

 

Svatebni veletrhySvatební veletrhy

Firma Horus Optik se účastní Svatebního veletrhu, aby dokázala, že na trhu jsou brýle, kterými lze doplnit slavnostní svatební den. Horus Optik je specialista na kreativní brýle bez obrub. Vytvoříme pro vás HORUS ORIGINAL brýle pro volný čas, společenské příležitosti, v klasickém stylu nebo avantgardní. Setkáte se u nás výhradně s odborníky, poradíme Vám v tvorbě image, splníme Vaše nejnáročnější přání ve výrobě brýlí.

Brýle jsou zdravotnickým prostředkem určeným pro korekci zraku.