Potřebujete různé brýle na blízko, na dálku, na počítač?
Potřebujete brýle na dálku a do blízka je musíte sundat?
Potřebujete brýle na čtení a na dálku nenosíte nic?

Tak přesně pro Vás jsou vhodné multifokální brýle.

Chci využít speciální akci

essilor3
Multifokální brýlové čočky umožňují hladký přechod z vidění do dálky přes vidění do střední vzdálenosti až po vidění do blízka a zároveň minimalizují všechny přechodové korekce. To znamená, že multifokály mají odstupňovanou dioptrii, tím zmírňují namáhání očí a umožňují co nejpřirozenější vidění.

Potřebujete poradit, jaký typ multifokálních brýlí potřebujete?

Chcete-li poznat přirozené vidění na vlastní oči, přijďte do Horus Optik a my Vám poradíme, jaký typ multifokálu je pro Vás nejvhodnější.

Od roku 2011 ručíme za 100% spokojenost s viděním na progresivní – multifokální brýlové čočky VARILUX od nadnárodní firmy Essilor.

Garance spokojenosti

Podmínkou garance je kontrola Vašich dioptrií naším specialistou – jedině tak můžeme zaručit správné dioptrické hodnoty, a tím i optimální podmínky pro výrobu multifokálních brýlí.multi design

Unikátnost progresivních skel Varilux

Brýlové čočky Varilux byly roku 1959 první svého druhu. Jak šel čas, technologie a cíl pomáhat presbyopickým zákazníkům dovedly Essilor k vytvoření více typů skel Varilux s ohledem na potřeby jejich nositelů. Čočky Varilux  přinášejí čiré vidění bez omezení.

Komu doporučit multifokály VARILUX?

  • Varilux Startér – vhodné pro ty, kteří přestávají zaostřovat nablízko.
  • Varilux Liberty – doporučujeme těm, kteří chtějí kvalitu za přijatelnou cenu. Dobré vidění do všech vzdáleností. Snadná a rychlá adaptace.
  • Varilux Comfort – zrakové pohodlí při všech každodenních činnostech.
  • Varilux Physio – pro náročné, kteří chtějí kvalitní vidění s vysokým rozlišením i za horších světelných podmínek. Širší zorné pole.
  • Varilux E Design – unikátní technologie S Digital Surfacing dokonale řídí geometrii brýlové čočky, která přináší zmírnění plovoucího efektu, hlavně v oblasti periferního vidění.
  • Varilux S Design – pro ty, kteří chtějí pro své oči to nejlepší s plně individuální výrobou.
  • Varilux S 4D – tyto brýlové čočky zajistí rovnováhum při pohybu, širokoúhlé a reflexivní vidění bez omezení. Unikátní měření sestaví model chování EyeCodu a určí dominantní oko, umožní, aby byly brýlové čočky vyrobeny přesně Vám na míru. Nejmodernější brýlové čočky.