Essilor eyezen do 40 letDegresivní brýlové čočky pro unavené oči vyřešíte v Horus Optik.

V DNEŠNÍ DOBĚ TRÁVÍME SPOUSTU ČASU S NĚKOLIKA DIGITÁLNÍMI OBRAZOVKAMI. Smartphony, tablety, počítače a televize jsou dnes neodmyslitelnou součástí našich životů. Tato digitální zařízení ale znamenají pro oči velkou zátěž.

Naše oči se musí intenzivněji soustředit, aby se přizpůsobily různým vzdálenostem od obrazovek a stále menším a rozpixelovaným znakům na nich zobrazených. Také musí odolat odrazům z obrazovky a jsou vystaveny škodlivému modrofialovému světlu.

Většina lidí stráví více než 2 hodiny před různými displeji – doma, v práci nebo na veřejně přístupných místech. Degresivní skla pro práci s počítačem snižují námahu očí a nabízejí jasnější a pohodlnější vidění.

Brýlové čočky Essilor

Bez ohledu na Váš věk a zrakový problém, brýlové čočky Essilor pro práci s počítačem Vám pomohou vyřešit Vaše individuální potřeby.

V závislosti na Vaše požadavky Vám v Horus Optik doporučíme nejvhodnější brýlové čočky.

Jaké brýlové čočky jsou pro Vás vhodné?

Brýlové čočky do 40 let

Table_VX_EyezenESSILOR EYEZEN – jednoohniskové brýlové čočky ESSILOR EYEZEN se třemi optimalizacemi odvozenými od profilu nositele.

Brýlové čočky nad 40 let

INTERVIEW® – doporučeno pro ty, kteří potřebují vidět ostře dále, než jen na čtení. Brýlové čočky pro aktivity ve vzdálenosti „kam dosáhnu a o kousek dál“.

VARILUX EYEZEN –  progresivní brýlové čočky VARILUX EYEZEN určené pro práci s digitálními zařízeními.

  • Varilux eyezen blízko – vhodné pro aktivní uživatele počítačů, kteří preferují vidění do blízka s prací na PC
  • Varilux eyezen střed – pro uživatele počítačů, kteří při své práci musí vidět i ve svém blízkém okolí a střídají často vidění na čtení, počítač
  • Varilux eyezen prostor – pro uživatele počítačů, kteří při své práci musí vidět i ve svém blízkém okolí (střídají často vidění na čtení, počítač a vidění po místnosti).

Nevíte si rady? Přijďte do našich prodejen. Poradíme Vám!