Essilor eyezen do 40 letDegresivní brýlové čočky pro unavené oči vyřešíte v Horus Optik.

V DNEŠNÍ DOBĚ TRÁVÍME SPOUSTU ČASU S NĚKOLIKA DIGITÁLNÍMI OBRAZOVKAMI. Smartphony, tablety, počítače a televize jsou dnes neodmyslitelnou součástí našich životů. Tato digitální zařízení ale znamenají pro oči velkou zátěž.

Naše oči se musí intenzivněji soustředit, aby se přizpůsobily různým vzdálenostem od obrazovek a stále menším a rozpixelovaným znakům na nich zobrazených. Také musí odolat odrazům z obrazovky a jsou vystaveny škodlivému modrofialovému světlu.

Většina lidí stráví více než 2 hodiny před různými displeji – doma, v práci nebo na veřejně přístupných místech. Degresivní skla pro práci s počítačem snižují námahu očí a nabízejí jasnější a pohodlnější vidění.

Brýlové čočky Essilor

Bez ohledu na Váš věk a zrakový problém, brýlové čočky Essilor pro práci s počítačem Vám pomohou vyřešit Vaše individuální potřeby.

V závislosti na Vaše požadavky vám v Horus Optik doporučíme nejvhodnější brýlové čočky.

Jaké brýlové čočky jsou pro vás pravděpodobně vhodné?

Brýlové čočky do 40 let

Jednoohniskové brýlové čočky se třemi optimalizacemi odvozenými od profilu nositele.

Brýlové čočky nad 40 let

  • Brýlové čočky s podporou do blízka – doporučeno pro ty, kteří potřebují vidět ostře dále, než jen na čtení. Brýlové čočky pro aktivity ve vzdálenosti „kam dosáhnu a o kousek dál“.
  • Progresivní brýlové čočky určené pro práci s digitálními zařízeními s dalšími možnostmi:
    • Blízko – vhodné pro aktivní uživatele počítačů, kteří preferují vidění do blízka s prací na PC
    • Střed – pro uživatele počítačů, kteří při své práci musí vidět i ve svém blízkém okolí a střídají často vidění na čtení, počítač
    • Prostor – pro uživatele počítačů, kteří při své práci musí vidět i ve svém blízkém okolí (střídají často vidění na čtení, počítač a vidění po místnosti).

Nevíte si rady? Přijďte do našich prodejen. Poradíme vám!