Presbyopie (vetchozrakost)Jedná se o progresivní a víceohniskové čočky na všechny vzdálenosti. Jsou vhodné po 40. roce života, kdy se začíná projevovat ztráta schopnosti oka zaostřovat – tzv. presbyopie (vetchozrakost).

Multifokální čočky jsou určené pro ty, kteří:

  • potřebují různé brýle na blízko a na dálku,
  • potřebují brýle na dálku a na blízko je musí sundat,
  • potřebují brýle na čtení a na dálku nenosí nic.

Multifokální brýlové čočky umožňují hladký přechod z vidění do dálky přes vidění do střední vzdálenosti až po vidění do blízka a zároveň minimalizují všechny přechodové korekce. To znamená, že mají odstupňovanou optickou mohutnost, zmírňují tak namáhání očí a umožňují co nejpřirozenější vidění. Vrábějí ve všech indexech lomu v čirém, samozabarvovacím i slunečním – tónovaném provedení, s různými povrchovými úpravami.

Chcete-li poznat přirozené vidění na vlastní oči, přijďte k nám a my Vám poradíme, jaký typ brýlové čočky je pro Vás nejvhodnější.

Horus Optik je specialistou Master of  Vision, naše odbornost a přístrojové vybavení jsou zárukou maximální kvality pro Váš zrak.

VARILUX

Komu doporučit progresivní brýlové čočky VARILUX?

  • Startér – vhodné pro ty, kteří přestávají zaostřovat nablízko.
  • Liberty – doporučujeme těm, kteří chtějí kvalitu za přijatelnou cenu. Dobré vidění do všech vzdáleností. Snadná a rychlá adaptace.
  • Comfort – zrakové pohodlí při všech každodenních činnostech.
  • Physio – pro náročné, kteří chtějí kvalitní vidění s vysokým rozlišením i za horších světelných podmínek. Širší zorné pole.
  • E Design – unikátní technologie S Digital Surfacing dokonale řídí geometrii brýlové čočky, která přináší zmírnění plovoucího efektu, hlavně v oblasti periferního vidění.
  • S Design – pro ty, kteří chtějí pro své oči to nejlepší s plně individuální výrobou.
  • Varilux S 4D – tyto brýlové čočky zajistí rovnováhu při pohybu, širokoúhlé a reflexivní vidění bez omezení. Unikátní měření sestaví model chování EyeCodu a určí dominantní oko, umožní, aby byly brýlové čočky vyrobeny přesně Vám na míru. Nejmodernější brýlové čočky.

Garance zrakové pohody

Od roku 2011 ručíme za 100% spokojenost s viděním na progresivní – multifokální brýlové čočky VARILUX. Tuto záruku poskytujeme exkluzívně členům Horus Klubu. Pokud nejste členem klubu, můžete se jím stát vyplněním přihlášky v některé z našich optik.

Pokud nebudete do 30 dnů se zakoupenými multifokály VARILUX spokojení, v rámci garance je nahradíme čočkami s jiným progresivním designem. Pokud ani tato výměna nepovede k vaší zrakové pohodě, vyrobíme brýle na dálku, blízko, počítač apod. Podmínkou garance je kontrola Vašich dioptrií naším specialistou – jedině tak můžeme zaručit správné dioptrické hodnoty, a tím i optimální podmínky pro výrobu multifokálních brýlí.