Minima_klasickaMINIMA jsou francouzské vrtané brýle z titanu, které nemají žádný letovaný spoj. Jejich technické provedení zajišťuje maximální ochranu dioptrických skel před vyštípnutím v místě uchycení do obrub a je patentováno.

 

 

Maurice Timon-Minima„Chtěl jsem lidem dopřát pohodlné a nenápadné brýle.“

Maurice Timon definitivně vyřešil problém nepadnoucích a nepohodlných brýlí. V roce 1994 přišel s vrtanými brýlemi, které prakticky nevidíte a které váží pouhé 3 gramy. Vznikla designově i funkčně nadčasová Minima.

Hlavním krédem značky je minimalismus – jednoduché linie a nenápadná dokonalost. Toho dosáhl jedinečným technickým řešením a vpravdě kosmickým materiálem, beta-titanem. Patentovaný způsob uchycení skel na šroubek a drážku a absence letovaných spojů zajišťují brýlím potřebnou pevnost a tuhost. Slitina titanu je pružná, pevnější než ocel a lehčí než hliník. Navíc je chemicky neutrální a nealergická.

MINIMA je založena na individualitě, hravosti a fantazii. Její konečná podoba je výsledkem spolupráce mezi optikem a zákazníkem, ovlivňují ji nápady a nadšení obou stran. Optik Vám nepředkládá brýle jako hotový produkt, ale dává Vám možnost promluvit a brýle přizpůsobit vlastnímu vkusu, povaze a celkové image.

najděte si nejbližší prodejnu

Hlavní výhody vrtaných brýlí MINIMA:

  • jsou lehké (váží pouhé 3 gramy),
  • pružné,
  • nealergické – vyrobené z Beta-titania,
  • nabídka je vhodná pro ženy, muže i děti,
  • je možné je zhotovit ve všech dioptriích a pro všechny refrakční vady.

Další informace: