Jestli řídíte pravidelně automobil, víte, že sluníčko může naše vidění a tím řízení značně ovlivnit. V případě nositelů dioptrických brýlí existuje snadné řešení v podobě slunečních dioptrických brýlí.

Tyto brýle využijete jak v autě, tak i na běžné nošení, kdy navíc chráníte svůj zrak před nebezpečným důsledkem slunečního záření.

Z naší zkušenosti víme, že většina z nás se při prvních slunečních paprscích maže krémy s UV filtry, ale oči, které jsou na tom mnohem hůře, již neřešíme. Přitom světlo dopadající na sítnici se svým lomením a odrazem mění ve světlo s až stonásobnou intenzitou. To je jeden z důvodů, proč dávka záření, která nepoškodí kůži, může již v případě oka ublížit jeho vnitřním strukturám. Navíc působení se během času sčítá, každý den, týden, měsíc, roky…

Více faktů k nutnosti ochrany zraku před sluncem

Pořízením vhodných slunečních dioptrických brýlí tedy získáte 2v1 – přispějete k bezpečí své jízdy a současně chráníte svůj zrak.

V Horus Optik pořídíte komplet slunečních dioptrických brýlí již za 1.790 Kč (obruba + dvě sluneční dioptrické čočky).

Náročnější zákazníci mohou dále vybírat z nekonečné škály obrub a čoček s nejrůznějšími barevnými vrstvami. To chce však vidět “naživo”!:-)

Chci se objednat