Měření dioptrií bez dlouhého čekání

  • Péče o zrak je důležitá. Pro preventivní vyšetření zraku a měření dioptrií přijďte za odborníky, optometristy a očními optiky.
  • Správným dioptrickým řešeníma volbou vhodných skel se dá předejít bolestem hlavy, únavě a pocitu suchých očí.
  • Objednací termíny jsou v HORUS OPTIK do týdne a vaše návštěva probíhá bez čekání.
  • V HORUS OPTIK brýle nejsou jediným řešením kvalitního vidění. Věnujeme pozornost zrakovému tréninku, kterému se někdy říká oční gymnastika. Poskytneme profesionální péči i v oblasto kontaktních čoček.
  • V případě, že měření nebo vyšetření očí vykazují parametry pro léčbu, doporučíme vám péči oftalmologa, očního lékaře.

 

Využijte naši nabídku: zrakový trénink, měření korekce a barvocitu, korekce binokulárního vidění pomocí prismat ...

Měření dioptrií, kontrola dioptrií pro nové brýle 

Screening/měření dioptrií je krátká kontrola dioptrií před objednáním nových brýlí. Je vhodný pro ty, kteří nemají problémy s viděním a jen si přejí aktualizovat dioptrie nebo se ujistit, že současné dioptrie v nových brýlích brzy nezestárnou. 

Hlavním smyslem screeningu zraku je vyladění naměřených dioptrií a následná konzultace výběru skel.
Cílem jsou brýle, které poskytují zrakovou pohodu a současně minimalizují nároky na manipulaci s brýlemi. Ideálním výsledkem jsou brýle, které si nasadíte a můžete se věnovat práci a zábavě, nikoliv brýlím samotným.

Součástí screeningu je měření na přístroji autorefraktometru a tzv. metodou sklíčkování nebo na foropteru. 

Tuto službu můžete využít na všech optikách HORUS OPTIK.

Čas pro Měření dioptrií +  výběr obrub a skel: 90 min
 
Měření dioptrií je ZDARMA PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ SI U NÁS SOUČASNĚ ZAKOUPÍ NOVÉ BRÝLE. Zákazníkům tak šetříme 500 Kč, které by jinak standardně za tuto službu zaplatili.

Objednejte se zde  

 

Máte-li jakékoli další obtíže se zrakem, objednejte se na KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ ZRAKU

 

PŘINESTE S SEBOU SVOJE BRÝLE, PŘÍPADNĚ NĚKOLIK BRÝLÍ, KTERÉ POUŽÍVÁTE.

Jste nároční? Využijte naše nadstandardní vybavení! 

Polaskop 3D televize s aktivním rámem 
Testování zraku na Polaskopu 3D se měří pomocí 3D televize s aktivním rámem. Je určené pro testování zraku pro náročné s vysokými požadavky na kvalitu vidění.
Na Polaskopu 3D měříme: ostrost zraku, dioptrie včetně prizmatické korekce (prismat), kontrastní citlivost, barvocit, binokulární funkce, spolupráci očí.

Máte-li blízko k moderním technologiím a jste nároční na kvalitu vidění, objednejte se primárně na Měření dioptrií + výběr obrub a skel do optiky HORUS OPTIK Háje.

 Objednejte se zde  

 

Activis polarizační televize + Foropter
Testování zraku na Activisu je velmi podobné Polaskopu, není však možné využít 3D rozměr. Jedná se o monitor, kde za pomocí polarizačních filtrů umíme precizně změřit vaše dioptrie. Activis propojujeme s foropterem, který nahrazuje tzv. sklíčkování se zkušebními brýlemi.
Foropter je přístroj, který se pohodlně umístí před váš obličej a ovládáním přes počítač vám předkládáme dioptrie, aniž bychom museli použít nepříjemné zkušební obruby.

Na Activisu měříme: ostrost zraku, dioptrie včetně prismatické korekce (prismat), kontrastní citlivost, barvocit, binokulární funkce, spolupráci očí .

Preferujete-li komfortnější změření dioptrií, objednejte se na Měření dioptrií + výběr obrub a skel primárně do optiky HORUS OPTIK Petrovice.

Objednejte se zde   

Brýle jsou zdravotnickým prostředkem určeným pro korekci zraku.