Atelier Kreativ

  •  HORUS OPTIK vyrábí ve spolupráci se společností Eye 2000 originální dioptrická skla do brýlí bez obrub značky MINIMA.
  • Ruční práce zaručí neopakovatelnou výjimečnost "šperku" který nosíte na nose.
  • Vaše představy se zhmotní v naší vlastní dílně s mistry ve svém oboru.

MINIMA KREATIV - ORIGINÁLNÍ VRTANÉ BRÝLE, ORIGINÁLNÍ BRÝLE BEZ OBRUB

V Ateliéru Kreativ se věnujeme tvorbě originálních brýlí na míru s ručně broušenými dioptrickými skly.

Od roku 1990 v Horus Optik a Eye 2000 vznikají společně s titanovými brýlemi značky MINIMA originální brýle mnoha různých stylů.

Pokud zabrousíme skla v jednoduchém geometrickém tvaru, ponecháme brýle ve velmi minimalistickém vzhledu. Jejich posláním je být neviditelnými na tváři nositele.

V opačném případě skla zabrousíme do kreativních tvarů, ozdobíme rytím, barvením, sleštěním, zasadíme kamínky nebo diamanty a posuneme brýle do tvůrčího vzhledu ve stylu romantickém, klenotnickém, sportovním a dalším.

V tomto kreativní zpracování vnímáme brýle jako šperk, který chceme, aby byl vidět a nositeli podpořil jeho vlastní osobitý styl.

Zákazník sám může vložit do výroby vlastní myšlenku a nechat si vyrýt do skel iniciály, sluneční znamení. Někdy odvážný zákazník přinese vlastní nákres. Vždy jde však o návrh, který lze zpracovat ručně, nikdy nevytváříme zdobení např. laserem.
Kreativní tvary navržené v Ateliéru Kreativ jsou při společnosti EYE 2000 s.r.o. chráněny Úřadem průmyslového vlastnictví jako průmyslový vzor.

Prohlédněte si KREATIVNÍ TVARY

 

Brýle MINIMA

Pro práci s brýlemi bez obrub jsme si společně s Eye 2000 vybrali francouzské brýle MINIMA na pařížské výstavě SILMO, v roce 1990.

Jedná se o velmi promyšlené, časem prověřené vrtané brýle z titanu, které ve většině modelů nemají žádný letovaný spoj. Jedná se o velmi odolné, lehké brýle, které lze vyrobit doslova na míru.

Jsme schopni brýle zhotovit pro malé dítě až po velkého dospěláka. Pokud chcete ladit brýle k oblečení na různé příležitosti, v modelové řadě MINIMA 5+ koupíte více barev stranic a jednoduchým způsobem je na brýlích vyměníte. Stranice se liší barvou, materiálem i texturou.

Jak si objednat brýle MINIMA

Objednejte sebe nebo vaše blízké na výběr brýlí MINIMA s měřením dioptrií a udělejte si radost.

 Během návštěvy postupně vyberete:

  • Titanové rimless (samostatný nosník a stranice).
  • Barvu rimless podle vystavených brýlí nebo ze vzorníku.
  • Tvar skel podle vystavených brýlí nebo ze vzorníku
  • Zdobení, barevný lak nebo kamínky ze vzorníku.

Celým procesem vás provede zkušený odborník, pomůže vám se systematickým výběrem, pohlídá velikost brýlí, velikost nosníku a vybere vhodná dioptrická skla.

Současně lze návštěvu doplnit komplexním vyšetřením zraku nebo měřením dioptrií. 

 

Tuto službu můžete využít na všech prodejnách HORUS OPTIK.

Čas pro Výběr brýlí MINIMA-Atelier Kreativ: 120 min
Cena služby je ZDARMA, platíte za objednané brýle a jejich výrobu. 

 Objednejte se zde

 

MINIMA Kreativ 

Brýle jsou zdravotnickým prostředkem určeným pro korekci zraku. 

 

Naše prodejny mají otevřeno PO - PÁ, kromě svátků

HORUS OPTIK - Praha 7, Komunardů 10 HORUS OPTIK - Praha 2, Bělehradská 128 HORUS OPTIK - Praha 10, Ohmova 271 HORUS OPTIK - Praha 4, Hviezdoslavova 519/10a